Żagań, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla Spawaczy_Belgia

Firma budowlana Regess Sp. z o.o. obecnie poszukuje Spawacza zbrojeń na produkcji prefabrykatów prowadzącego własną działalność gospodarczą.
Obowiązki :
&#8226; Spawanie zbrojeń metalowych na hali na podstawie rysunku technicznego
Wymagania :
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; Umiejętność spawania zbrojeń
&#8226; Własna działalność gospodarcza bądź gotowość do jej założenia
&#8226; Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy :
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Możliwość skorzystania z zakwaterowania (350&#8364; miesięcznie)
&#8226; Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności
Więcej informacji pod numerem telefonu +48 510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.
Administrator danych jest Regess Sp. z o.o.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 10 Luty, 2020  13:29

Identyfikator: 676481

Wyświetleń: 1541