Żagań, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds.planowania produkcji

Żary

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta z Żar poszukujemy Kandydata na stanowisko:specjalisty ds.pl/anowania produkcji.

Wymagania:

-wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
-zdolności analityczne
-znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
-dobra znajomość Ms Excel
-motywacja w zakresie realizacji określonych celów
-znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

-raportowanie obciążeń produkcyjnych
-nadzór nad bazami danych
-analiza zaległości oraz poziomu zamówień
-praca w systemie SAP
-obsługiwanie EDI

Oferujemy:

-ciekawą pracę w renomowanej firmie w środowisku międzynarodowym,
-szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Luty, 2012  10:16

Identyfikator: 377250

Wyświetleń: 3152