Żagań, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator - programista frezarek CNC (nr ref. APC/08/15)

Żagań

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator - programista frezarek CNC

Nr ref: APC/08/15

Miejsce pracy: Żagań

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się obróbką elementów metalowych.
Programowanie i obsługa frezarek CNC.
Przygotowanie i ustawienie maszyn, dobór narzędzi do produkcji, wprowadzanie korekt do programów.
Wykonywanie detali/urządzeń na podstawie dokumentacji technicznej.
Produkcja seryjna lub na zlecenie klienta indywidualnego.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Wykształcenie: minimum średnie, techniczne.
Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.
Mile widziana znajomość ustawiania, obsługi i programowania frezarek CNC ze sterowaniem Heidenhain iTNC, Mazatrol.
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
Samodzielność w pracy, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
Zdolności manualne.
Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Pracę w wymiarze 8 godzin dziennie na I lub II zmianę (od poniedziałku do piątku).
Możliwość rozwoju zawodowego.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

weegree.employsystem.compl/application/form/214878/1020/0/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 31 Sierpien, 2015  12:23

Identyfikator: 560125

Wyświetleń: 2979